Loading...

Przełom w dziedzinie terapii normobarycznej

Przełomu dokonano nie gdzie indziej jak w Polsce, w Szalejowie Górnym, koło Kłodzka. W roku 2013 doktor Jan Pokrywka wraz ze swoim zespołem technicznym, skonstruował ultranowoczesną komorę z podwyższonym ciśnieniem, w której uwzględnił właściwe proporcje tlenu i dwutlenku węgla oraz wodoru.

INFORMACJE

"Już dawno temu zauważono, że komórki ludzkie potrzebują odpowiedniego dotlenienia, aby mogły zdrowo funkcjonować i efektywnie się regenerować."
Przełomu dokonano nie gdzie indziej jak w Polsce, w Szalejowie Górnym, koło Kłodzka. W roku 2013 doktor Jan Pokrywka wraz ze swoim zespołem technicznym
skonstruował ultranowoczesną komorę z podwyższonym ciśnieniem, w której uwzględnił właściwe proporcje tlenu i dwutlenku węgla oraz wodoru.
"Prawie każdy z nas, w pewnym momencie swojego życia zastanawia się, jak skutecznie pomóc sobie samemu lub bliskiej osobie, kiedy łapie nas choroba i uświadamiamy sobie, że trzeba działać."
To właśnie dzięki dodatkowej obecności gazowego wodoru, pobyt w placówce normobarycznej nie tylko efektywniej dotlenia tkanki, ale też powstrzymuje niszczące działanie
wolnych rodników tlenowych, niszczących struktury komórkowe, m.in. spowalniając podział komórek (starzenie się) – jest on bowiem potężnym i w dodatku wybiórczym antyoksydantem.
"My po prostu chcemy być zdrowi. Nie stanie się tak dopóki nie zrozumiemy, że głównym czynnikiem zdrowienia jest odpowiednia samo regeneracja, za którą odpowiada nasz własny organizm. "
Rezultaty stosowania terapii normobarycznej przewyższyły najśmielsze nawet oczekiwania. Skutki pobytów osób z ciężkimi schorzeniami i urazami, okazały się dla wielu wręcz zbawienne.
Przykładów fantastycznych wręcz skutków terapii normobarycznej jest wiele, ale takim najbardziej znanym jest opisany w gazetach przypadek polskiego milionera – Kazimierza Pazgana
"To właśnie proces samo regeneracji organizmu jest głównym motorem naprawczym, prowadzącym do wyzdrowienia,"
Kazimierz Pazgan, który będąc w ciężkim stanie, został przywieziony do normobarii i w nieprawdopodobnie krótkim czasie zaczął odzyskiwać zdrowie. Zaraz potem pan Pazgan zbudował
sobie własną normobarię, z której korzysta do dzisiaj. Lepiej oczyszczony i dotleniony organizm sprawniej radzi sobie z wszelkimi dolegliwościami i chorobami.
"Często osoby uczęszczające na sesje same są zdumione efektami i poprawą ich stanu zdrowia oraz samopoczucia."
Poprzez przebywanie w normobarii komórki stają się znacznie lepiej dotlenione, rany goją się szybciej i zwiększa się ilość komórek macierzystych.
Komórki macierzyste z kolei są wykorzystywane w procesach regeneracyjnych tkanek i narządów. Przyspieszą likwidację obrzęków, wspomagają odnowę tkanek i ich gojenie.

Umów się na wizytę